Twilight fan-new moon fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

şafak vaktii....çocuklara yasak mı olryorrr??

2 posters

şafak vaktii....çocuklara yasak mı olryorrr?? Empty şafak vaktii....çocuklara yasak mı olryorrr??

Mesaj  bella_kris Cuma Eyl. 25, 2009 9:22 pm

Dördüncü bir Twilight filminin yapılacağıyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yokken, Summit Entertainment’tan bir temsilci, Eclipse’in Robert Pattinson ve tayfasını göreceğimiz son film olmayacağını garanti etti.
Temsilci, “Hayranlar emin olmalıdırlar ki Breaking Dawn’ı beyaz ekrana getirmek için Stephenie Meyer’la çalışıyoruz.” diye konuştu. “Bütün yaratıcı süreçlerde olduğu gibi, bazı şeyler zaman alır. Doğru şeyi yaptığımızdan emin olmak istiyoruz.”

Ayrıca Twilight hayranlarının bildiği gibi, bu muhtemelen Breaking Dawn’ın sert kısımlarının biraz yumuşatılması anlamına geliyor.

Twilight/New Moon/Eclipse senaristi Melissa Rosenberg Nisan’da bize “Hayranlarımız PG yaş aralığındalar ve şiddet ve kan görmenin büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.” diye konuşmuştu. (PG: küçük çocukların yanında bir yetişkin olmadan izlemesi uygun olmayan filmlere koyulan uyarı)

Kan veya değil, Mart’ta onunla konuştuğumuzda Kristen Stewart belki de en iyisini söyledi.

“Hepimiz dört numaranın olmasını gerçekten istiyoruz,” demişti o zaman. “Hayranların ilgilerini kaybetmeyeceklerinden oldukça eminim. Dördüncünün yapılmaması için tek neden, insanların birdenbire ilgilenmeyi bırakmaları olurdu. Ve ben bunun olacağını gerçekten düşünmüyorum.”
resim galiba photoshopp Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy =)))

şafak vaktii....çocuklara yasak mı olryorrr?? 4965
bella_kris
bella_kris
Admin

https://twilight-fan.twilight-mania.com

şafak vaktii....çocuklara yasak mı olryorrr?? Empty HAYIRRR

Mesaj  hazann C.tesi Eyl. 26, 2009 10:29 am

BİZ İSTEMİYORUZZZZ... ŞAFAK VAKTİ ÇOCUKLARA YASAK OOLMUYACAKKKKKKK
hazann
hazann

- Similar topics