Twilight fan-new moon fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kellan lutz new moon hakkında konuşuyor...

kellan lutz new moon hakkında konuşuyor... Empty kellan lutz new moon hakkında konuşuyor...

Mesaj  hatice Çarş. Eyl. 23, 2009 3:09 pm

Biliyorsunuz bazen tüm bu Robert Pattinson çılgınlığı ortasında Twilight ve New Moon’daki rol arkadaşı Kellan Lutz’un ne kadar çekici olduğunu unutuyoruz. Yazıklar olsun bize!

Ama Social Life Magazine için model Lydia Hearst’la yer aldığı fotoğraf çekimi bize bunu kesinlikle hatırlattı.

Derginin 4 Temmuz sayısındaki Robert Pattinson’la çalışmaktan ve nasıl böyle fit göründüğünden bahseden röportajdan yapılan alıntıya bir göz atın.

Twilight’ın devam filmi New Moon’un setinde bir gün genel olarak nasıl geçiyordu?

New Moon çalışması çok rahat olan bir filmdi ve bunu sağlayan başlıca faktör de Chris Weitz’in herkesle çok iyi geçinen bir yönetmen olmasıydı. Onun heyecanı ekibe ve oyunculara da geçti. Ekibin ilk filmden birbirine aşina olması işleri çok kolaylaştırdı. Her şey çok iyi ayarlanmıştı, biz oyuncuların işlerini yapması epey kolaylaştırılmıştı. Sadece gülüp esprilere yaparak etrafta takılmamız için ilk filme göre daha fazla vaktimiz oldu; bizim gibi olan bir kadroya sahip olmak önemli ve bunun getirilerini ikinci filmde daha çok göreceksiniz.

Twilight ve New Moon’un tüm oyuncuları Hollywood’un yeni oyuncuları olmaktan çıkıp bir anda uluslararası üne kavuştu – bu hepinizi birbirinize bağlayan bir deneyim miydi?

Twilight filminin bütün kadroyu getirdiği hal gerçekten de çok enteresan! Hepimiz için birçok kapının açılmasını sağladı. Twilight fenomeninin bir parçası olmak şükran duyulacak bir şey. Rüyalarımız gerçek oldu! Dışarıda olduğu gibi sette de kadro olarak birbirimize çok yakınız. Masaüstü oyunlar oynuyoruz, akşam yemeğine çıkıyoruz ve birlikte takılıyoruz. Böylesine yetenekli oyuncularla birlikte çalışabilmek çok büyüleyici bir deneyim.

New Moon’da Emmett’i oynamak için nasıl hazırlandınız?

İlk film çekilirken karakterim Emmett için hazırladığım başlangıç hikayesinin çok derinlerine inmiştim; bu yüzden New Moon çekilirken hazırladığım eski defterimi elime aldım ve eski bilgilere karakteri somutlaştırdığını düşündüğüm birkaç şey daha ilave ettim. Role adapte olmak kolaydı; Emmett benim için biçilmiş kaftan. Karakterlere başlangıç hikâyesi yaratmayı seviyorum; bu rolün içine girebilmeyi ve ona bürünebilmeyi kolaylaştırıyor.

Beş ya da on yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oyunculuğu sürdürebileceğim kadar sürdürmek istiyorum. Gerçekten seviyorum oyunculuğu ve bunu sadece iş olarak değil; yapmaktan keyif aldığım bir şey olarak gördüğüm için şanslıyım. İş yapıyormuş gibi hissetmiyorum. Umarım 10 yıl sonra güzel karım ve beraber futbol oynayacağım etrafta koşuşan küçük Kellan’larla beraber güzel bir ailem olur.

Fiziğiniz gerçekten çok dikkat çekiyor. Okurlarımıza nasıl formda kalınacağına dair birkaç tavsiye verebilir misiniz?

Verebileceğim birçok tavsiye var fakat bir insana uyan diğer insana uymayabilir. Düzenli olarak egzersiz yapıyorum ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum sadece. Yüksek proteinli besinler önemli. Ben de yumurta ve tavuk etini çok severim, bunları her gün yemeye çalışıyorum. Meyve yemeyi de seviyorum bu yüzden mutfağımda her zaman atıştırmak için meyve bulunur. Yapmaktan zevk alacağınız bir egzesiz bulmanızı tavsiye edebilirim. Koşmaktan nefret ediyorum bu yüzden benim için uygun olan egzersiz yüzmek. Mümkün olduğunca hareketli olun ve sadece televizyonun önünde oturup durmayın; reklamlarda şınav çekin veya mekik çekin. Birazcık bile egzersiz yapınca faydasını görüyorsunuz.

hatice

- Similar topics