Twilight fan-new moon fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jackson yeni ay'ı fantastik buluyor...

jackson yeni ay'ı fantastik buluyor... Empty jackson yeni ay'ı fantastik buluyor...

Mesaj  hatice Çarş. Eyl. 23, 2009 3:04 pm

Bazı film yıldızları haber çıkarmaya<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... bu haberlerle ilgili dedikodu yaymaya bayılırlar. Şu anda hızlı bir yükselişte olan Jackson Rathbone ise tüm bunların aksine sadece oyunculuğunu yapmayı<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... eline bir senaryo almayı ve onun üzerinde çalışabilmeyi tercih ediyor.

Yakın bir zamanda<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... kendi grubu olan 100 Monkeys’in bir konseri sırasında MTV ekibinin yakalağı Rathbone<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Twilight’ın devam filmi olan Yeni Ay ile ilgili kendisi ile yaptılan bir röportajda "Aslında henüz senaryoyu okumadım." diyor. "Senaryo henüz açığa çıkarılmadı. Hala beklemediyim ama oldukça fantastik olacağına kesin gözüyle bakıyorum."

Rathbone’a<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... şu anda gündemde olan<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Twilight’ın yönetmeni Catherine Hardwicke’in yerine gelen Chris Weitz ile ilgili tartışmalar hakkındaki düşünceleri sorulduğunda<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... canlandırdığı Jasper Hale’in olduğu gibi basit ve dürüstçe "Bilirsiniz bu<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... oyunculuğun politik taraflarından biri..." diyerek omuz silkiyor. "Konunun ayrıntıları hakkında çok fazla bir bilgim yok. Sonuçta ben sadece bir aktörüm. Ne yapmam gerektiğini söyleyecek olanlar onlar."
Amerikan Pastası’nın yapımcısı Weitz ‘in filmi devralması konusu sorulduğundaysa<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Rathbone<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... "Açıkçası<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... onun yaptığı işleri çok iyi bilmiyorum<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... bu yüzden bu konuda net bir açıklama yapamam.” diye cevap veriyor.

Sonunda Yeni Ay’ı okuduğunu ve hikayede can alıcı ve kilit bir nokta olan favori sahnesini belirleyen Jackson<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... "Kesinlikle<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Bella’nın elini küçük bir kağıt parçasıyla kestiği ve bunun beni biraz acıktığı sahnenin çekimi için sabırsızlanıyorum." diyor gülerek. "Film için çok heyecanlıyım."

Rathbone grubuyla sahne aldığı zamanlarda seyircilere<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Kristen Stewart’la karşılıklı canlandıracağı sahnede yansıtması gereken açlığını ve öfkesini kontrol edemeyen vampir karakteriyle doğaçlamalar yaptığından bahsediyor.. "Ön gösterim” diyor biraz da sadistçe bir tonla. "Her gece sahnede bunu yapıyorum."

Samimi sohbetin bir anında<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Rathbone <Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik...Taylor Lautner’ın kalıp kalmayacağı konusundaki tartışmaların sonlandığını MTV ekibinden öğreniyor ve kendisi için büyük bir sürpriz oluyor. "Siz<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... biz zavallı küçük oyunculara söylenmeyen birçok şeyi biliyorsunuz. Gerçekten<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... bize sadece ne yapmamız ve ne söylememiz gerektiği söyleniyor." diye diretiyor ve son birkaç aydır Twilight fanlarının neler hakkında konuştuğunu takip etmediğini ekliyor."Cep telefonumdan interneti kullanmayı bile daha yeni öğrendim."

Rathbone<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... 100 Monkeys üzerine çalışmaya devam ederken –ki bu yıl iki albüm birden piyasaya sürmeyi planlıyorlar- bir yandan da M. Night Shyamalan'ın yeni film projesi olan Avatar: The Last Airbender’a hazırlanıyor. Ayrıca Mart ayına girdiğimizde de onu<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... Yeni Ay’ın setinde senaryoyu kapmış ve üzerinde çalışırken göreceğiz.

"Melissa Rosenberg inanılmaz bir senarist" diyor Jackson ve senaryoyu bir an önce eline almak istediğini belirtiyor. "Rosenberg’in dizisi Dexter’ın çok uzun zamandır takipçilerinden biriyim. Onunla Alacakaranlık’ta çalışmak kesinlikle heyecan verici. Getireceği yenilikler bende heyecan uyandırıyor. Kafasının<Twilight>Jackson Rathbone’a Göre Yeni Ay Oldukça Fantastik... hayranlarını çılgına çevirecek şeylerle dolu olduğundan eminim.”

hatice

- Similar topics