Twilight fan-new moon fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yeni ay kitabından beğenilen cümleler.......

2 posters

yeni ay kitabından beğenilen cümleler....... Empty yeni ay kitabından beğenilen cümleler.......

Mesaj  hatice Perş. Eyl. 24, 2009 4:08 pm

*Şiddetle başlayan hazlar,şiddetle son bulurlar, Ölümleri olur zaferleri, Öpüşürken yok olan ateşle barut gibi..

*Aşkta mantık yoktur. Birini ne kadar çok severseniz, her şeyin daha az anlamı olur.

*..Ama eğer Jacksonville’e ya da başka bir bilinmeyen yere gidersem, onun gerçek olduğundan nasıl emin olabilidim ? Onu hayal edemediğim bir yerde inancım azalabilirdi…Ve ben bununla yaşayamayabilirdim.

*Hatırlamanın yasak, unutmanın korkunç olduğu zor bir çizgide yürüyorum.
Sanki kaybolmuş bir ay gibiydim. Gezegenim büyük bir felakette yok olmuş ama buna rağmen geride kalan boş uzayda dar dairelerle yörünge çizmeye devam eden ve yerçekimi kanununu yok sayan bir ay…

*Romeo geri geldiğinde Paris’e ne olduğunu hatırladım. Sahne oldukça basitti. Kavga ederler. Paris yenilir.

“..Ve buna karşıklık bende sana bir söz vereceğim,” dedi. “Sana söz veriyorum ki bu beni son görüşün olacak. Geri gelmeyeceğim. Seni bir daha böyle bir duruma sokmayacağım. Hayatına bundan sonra bensiz devam edeceksin. Sanki hiç varolmamışım gibi.” (Edward)

*Korku için bir sebep görmüyordum. Yeryüzünde daha fazla korkmama sebep olabilecek birşeyin kaldığını düşünmüyordum. Herşeyi kaybediyor olmanın az sayıda avantajlarından biri de buydu.

*Acı ve hiçbir şey arasında bir seçim yapmam gerekmiş, ben de hiçbir şeyi seçmiştim.

*Geceleri burası bu kadar zifiri karanlık mı oluyordu? Eminim, doğanın kanunu olarak biraz ay ışığı bulutlardan aşağıya doğru süzülecek ve ağaçların gölgelerinin arasından yere ulaşacaktı. Ama bu gece değil. Bu gece gökyüzü inanılmaz karanlıktı. Belki de bu gece ay doğmamıştı, ay tutulmuştu ya da Yeni aydı.

*Kötü kısmı kontrol dışı hissetmek.. Kendimden emin olmadığımı hisstmek..Tıpkı senin benim yakınımda olmaman gibi, Tıpkı diğer hiçkimsenin olmaması gibi..

*Bazen sadakat yapmak istediklerinin önüne geçer.Bazen anlatacağın şey senin sırrın değildir.

*Ben zannettiğin kadar kuvvetli değilim. Doğru ve yanlış artık benim için sona ermişti. Zaten her koşulda sana geri geliyordum.

*Ruhumu alabilirsin. Sen olmadığın sürece zaten ihtiyacım yok. Ruhum zaten senin.

*Seni istemediğimi söylemek hayatımda işlediğim en büyük günahtı.

*Sensiz olamam ama senin ruhunu da yok edemem.(EDWARD)

*Eğer sen varsan cennete ihtiyacım yok.(BELLA)

*Peri masalı tekrara başlamıştı.Prens dönmüş, kötü büyü bozulmuştu.Ama çözülemeyen karakterler hakkında ne yapmam gerektiğini bilemiyordum.Gökten düşen bu üç elma neredeydi? (BELLA)

*Gerçek aşk kaybolmuştu.Prens,tılsımlı uykumdan uyandırmak için beni öpmeye gelmeyecekti.

*Tek bildiğim sevginin bazı insanların gücünü yitirebildiğiydi.

*Soluğunun balını çeken ölümün gücü, yetmemiş güzelliğini almaya..

*Yerçekimi, havaya kıyasla daha güçlüydü ama dalgaların içinde faydası yoktu. Beni dibe çektiğini hissedemiyordum. Aklım beni etrafında döndürüyordu.

*Senden önce Bella, Hayatım ay olmayan bir gece gibiydi. Çok karanlıktı ama yıldızlar vardı, Sonra sen gökyüzüme bir meteor gibi girdin. Ve bir anda herşey yanmaya başladı. Parlaklık vardı, güzellik vardı.Sen gittiğinde ve meteor ufukta dönüştüğünde,herşey simsiyah oldu. Hiç birşey değişmedi ama gözlerim ışıktan kör olmuştu. Artık yıldızları da göremiyordum. Ve hiçbir şey için bir neden yoktu.

hatice

yeni ay kitabından beğenilen cümleler....... Empty Geri: yeni ay kitabından beğenilen cümleler.......

Mesaj  bella_kris Cuma Eyl. 25, 2009 8:54 pm

saol bitanemmm Very Happy Very Happy Very Happy
bella_kris
bella_kris
Admin

https://twilight-fan.twilight-mania.com

yeni ay kitabından beğenilen cümleler....... Empty Geri: yeni ay kitabından beğenilen cümleler.......

Mesaj  hatice Cuma Eyl. 25, 2009 8:57 pm

önemsiz bitanemmm

hatice

- Similar topics