kellanın kaslartının sırrı

kellanın kaslartının sırrı

Mesaj  bella_kris Bir Salı Eyl. 22, 2009 8:03 pm

kesin.alıntıdırr

Kellan, kaslı bir vücudunun sırrının yüzmek olduğunu söylüyor.

"Yüzmeyi severim. Hatta ben bir balığım. Avlumda bir havuzum var bu yüzden her sabah, yüzmeye gidiyorum hatta çok soğuk olduğunda bile" diyor Kellan Seventeen magazine.

"Köpeğim de benimle beraber yüzüyor. Ama genellikle suyun dibine batmıyor bu yüzden sadece oyun oynuyoruz...İdman için onunla oynuyorum. O gerçekten çok büyük.Çoğu zaman yalnız olduğumdan kendi kendime daha çok yüzüyorum aslında"

Kellan pedometre kullanıyor ve her gün yürüyor ve fazla kalorilerini yakıyor."Eğlence için sadece yapabildiğim kadar bu şeyi giyerim." diyor pedometre konusunda. Ve sağlıklı kalmak için bunların gerekli olduğundan bahsediyor.

"Koşmaktan nefret ediyorum ve her yerde koşanlardan da" diyor iri yarı vampirimiz:)

"Jimnastikteyken çok sıkılıyorum.Genellikle müzik olmadan ağırlıkları kaldıramıyorum.Ben daima hareketli bir şeyler yapmalıyım yoksa çok sıkılıyorum." diyor genellikle kızların yaptığı bir spor olan jimnastik konusunda ..

Bize idmanlarınız hakkında ipucu verebilir misiniz dediğimizdeyse;

"televizyonun karşısında oturuyorsan reklam arasında şınav çek veya ağırlık kaldır." Ve ekliyor:
"Tembel olma! yürüyüşe çıkmak,koşmak, motosiklet sürmek, yüzmek... Sadece eğlence için yap!"
bella_kris
Admin

Kullanıcı profilini gör http://twilight-fan.twilight-mania.com

Geri: kellanın kaslartının sırrı

Mesaj  hatice Bir Çarş. Eyl. 23, 2009 3:07 pm

saol bitanem...

hatice

Kullanıcı profilini gör