Twilight fan-new moon fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cam gigandet'in hayatı....

2 posters

cam gigandet'in hayatı.... Empty cam gigandet'in hayatı....

Mesaj  hatice Salı Eyl. 22, 2009 4:51 pm

16 Ağustos 1982 yıLında doğmuştur.Amerikalı bir aktör, müdür, muhtemelen en iyisi, aşağı asla tilki televizyon dizisinde Kevin Volchok'un karakterini O.C., ve filmde Ryan McCarthy'a resmetmek için arkayı bilmedi. 2008'de, Gigandet, Stephenie Meyer'in romanının film adaptasyonunda kalabalıklar olarak yıldız yaptı

Gigandet, Tacoma'da doğmuştu, alakarga ve Kim Gigandet'e Washington, bir kız kardeşle beraber Kelsie'yi adlandırdı. Kumralda kumral büyük liseden mezun olmaktan sonra, 2001'de Washington, o, onun, onun ilk olarak, vekil bir sınıfı aldığı Santa Monica toplum fakültesine katıldığı California'ya hareket etti.

Gigandet, basketbolu beğenir, golf oynar, gökyüzüne yollamak, sörf yapmak, ve krav maga, bir kendinden-savunma sistemi, İsrailli ordu tarafından geliştirdi.
Dominique Geisendorff olan Gigandet ve onun kız arkadaşı, 14 Nisan'da kız Everleigh Rae Gigandet'i karşıladı, 2009.

Yıl film rol diğeri, senin çaydanlığın olan 2004 hatalı Joe-2007'i not eder?

İrlandalı 2008 arkada Ryan McCarthy'ın aşağısı asla, kazanmadı - 2008
alacakaranlık kalabalığının, kazandığı en iyi dövüş için MTV film ödülü — 2009

2009 doğmamış izin olduğu en iyi dövüş için MTV film ödülü, beş Hardigan, gün Jake Gibson-üretim sonrası yapma değişiklik piskopos-üretim sonrası

Pandorum Gallo-üretim sonrası parafin kovboy erkeksi kadın usta-üretim sonrasını yıldız yapar, rahip şerif-üretim öncesi 2011 Pinkville Fred Widmer-üretim öncesi çocuk kenevir-üretim öncesi yıl televizyon görünüş rol diğeri notuna film çekiyor olan kolay bir Micah film çekiyor olan 2010 oda arkadaşı Stephen 2003 CSI'dir:

"Sıcaklığı hissetmek" 2005 suç sahne araştırma iz genci, durdurur & şehvetli Bongard'ın olduğu polis, beş bölüm 2005 — O.C. Kevin Volchok'un olduğu 2006, on beş bölümdür

hatice

cam gigandet'in hayatı.... Empty Geri: cam gigandet'in hayatı....

Mesaj  bella_kris Salı Eyl. 22, 2009 6:42 pm

saol bebişşş
bella_kris
bella_kris
Admin

https://twilight-fan.twilight-mania.com

cam gigandet'in hayatı.... Empty Geri: cam gigandet'in hayatı....

Mesaj  hatice Salı Eyl. 22, 2009 7:42 pm

ne demek bebişş her zaman.. Very Happy

hatice

- Similar topics